Loading color scheme

Archivní regály

Archivní regály - PROFI REGAL s.r.o.

policov-archivn_1

1. Charakteristika - archivní regály

  • Archivní regály jsou stavebnicový regálový systém určený pro ukládání nepaletovaného, volně loženého zboží, archivních krabic, šanonů či přepravek.
  • Základními prvky regálové konstrukce jsou vodící kolejnice, které se zpravidla instalují:
  1. při výstavbě do podlahy
  2. formou falešné podlahy, která se externě položí na vaši stávající podlahu, do které se zapustí vodící kolejnice bez narušení vaší podlahy.
  • Dále následuje kovový podvozek. To je hlavní nosná část, která se jednoduše usadí na již položené vodicí kolejnice. Pro přístup k uložené informaci lze posuvné regálové moduly bez námahy přesunout pomocí ručního kola s řetězovým převodem.
  • Na tyto kovové podvozky lze namontovat nástavbu dle vašich požadavků – výška rámu, rozměr polic a podobně.
  • Archivní regálový systém je obvykle konstruován pro výšky do dvou metrů (na individuální požadavek i více) a pro zatížení jedné police regálu od 50 do 200kg.
  • 2. Oblast použití - archivní regály

Archivní regály jsou vhodné především pro sklady určené k archivaci krabic a šanonů.

3. Co "stojí" archivní regály

Cena archivních regálů je individuální a při kalkulaci ceny archivních regálů je třeba zvážit následující atributy - výška archivních regálů, hloubka archivních regálů, plocha skladu pro archivní regály, počet a rozměr polic v archivním regálu a typ materiálu, který se bude do archivních regálů ukládat.

4. Archivní regály - naši zákazníci (reference)

Krajská vědecká knihovna Liberec, Finanční úřad Liberec, Grupo Antolin Bohemia a.s., Městský úřad Nymburk

5. Více informací o archivních regálech

Archivní regály umožňují vytěžit maximální množství skladovací kapacity.Výšku a délku regálu lze volit a kombinovat tak, aby bylo docíleno optimálního využití vašeho prostoru. Tento systém je posuvný, čímž v porovnání s použitím stacionárních regálových sestav zpravidla zdvojnásobuje úložnou plochu ve vašem archivním nebo skladovém prostoru. Archivní kovový regál podporuje všechny standardní metody archivace a může být vybaven řadou různých doplňků. Pro přístup k informacim lze posuvné regálové moduly bez námahy přesunovat pomocí ručního kola s řetězovým převodem a, pokud je požadováno, lze je také pro větší bezpečnost uzamknout.